O NAS

Jesteśmy grupą zapaleńców, którzy postanowili ożywić nudną mapę Katowic o atrakcje dla imprezowiczów.

Przygoda zaczęła się od Imprezowej Nyski, która latem 2011 zaczęła rozwozić na wieczory panieńskie i kawalerskie pierwsze żądne zabawy grupy młodzieży ( w różnym wieku ). Pomysł tak bardzo przypadł wszystkim do gustu, że zaczynało brakować miejsca w Nysce! Wtedy zrodził się plan, który miał zostać zrealizowany nieco później…

Ale po kolei.

Nyska jeździła po ulicach Śląska i Zagłębia budząc ogólny zachwyt, sentyment i wzruszenie, a my w 2013 roku uruchomiliśmy Imprezową Fotobudkę – atrakcję, która ożywiła polskie wesela.

W 2016 roku do imprezowej rodziny dołączył Imprezowy Fiat – uzupełnił braki na wieczorach panieńskich i kawalerskich, ale przede wszystkim spełnia się idealnie jako retro samochód dla Pary Młodej.

Ostatnim, najmłodszym dzieckiem są Imprezowe Gry, które w 2016 roku wprowadziliśmy na rynek polskich wesel, które od tej pory nie będą już nigdy takie same. Było już wesele bez białego misia, teraz czas na wesela bez żenujących oczepin, za to z wyjątkowymi, jedynymi w swoim rodzaju grami weselnymi, jakie do tej pory mogliście zobaczyć tylko na amerykańskich bankietach.

W tym roku zaczęliśmy współpracę z wyjątkową wizażystką Make Up Passion Agatą Dyduch i oferujemy profesjonalne usługi makijażastki wszystkim paniom, które chcą wyglądać wyjątkowo na każdą specjalną okazję.

Nie stawiamy jeszcze kropki w naszej historii bowiem w głowie ekipy Imprezowych rodzi się jeszcze wiele nowych pomysłów. Niektóre z nich poznacie już wkrótce … na inne trzeba będzie chwilkę poczekać.

Śledźcie nasz profil na facebooku, a na pewno będziecie na bieżąco.