Chciałabym się z Wami podzielić moją opinią na temat testowanego przeze mnie ostatnio podkładu. Używałam go przez ostatnie dwa miesiące prawie codziennie w różnych warunkach , w makijażu dziennym i wieczorowym.
Chodzi o podkład All Nighter marki Urban Decay. To co przede wszystkim zrobiło na mnie ogromne wrażenie to krycie, które jest niesamowite! Odpowiednio potraktowany, położony na odpowiednią bazę, długo utrzymuje się na twarzy. Na pewno jednak przede wszystkim sprawdzi się przy cerach normalnych i suchych przy cerze mieszanej i tłustej będzie wymagał poprawek w ciągu dnia, ponieważ nie jest matujący, ale z odpowiednią bazą i pudrem będzie nienaruszony klika godzin, później będzie wymagał poprawy, ponieważ pojawi się lekkie świecenie.


Dla kogo przede wszystkim ten podkład?

Dla osób, które potrzebują mocnego krycia na co dzień, All Nighter nie wymaga już użycia kamuflażu i mocnych korektorów na niedoskonałości, dla wizażystów pracujących przy sesjach zdjęciowych, ponieważ ten podkład nie tworzy efektu maski, wygląda naturalnie i pięknie na zdjęciach i w kamerze.

Czy ma jakieś minusy?

Na pewno widzę dwa: podkład oksyduje, czyli po nałożeniu na twarz lekko ciemnieje, dlatego warto wybierać o jeden odcień jaśniejszy, niż normalnie byśmy wybrały, a wszystko będzie dobrze. Drugi minus to cena, wiem nie każdy chce wydać 159 zł na kosmetyk, a tyle właśnie kosztuje teraz All Nighter w Sephorze.

Podsumowując – polecam!

Make Up Passion – Agata Dyduch


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *